Wszystkim osobom ceniącym spokój oraz pragnącym zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę, proponujemy naszą ofertę.

Proponujemy korzystne ubezpieczenie na życie, grupowe, domu, mieszkania, a także zdrowotne lub na wyjazd zagraniczny.

Regularnie opłacane ubezpieczenie gwarantuje bezpieczeństwo w przypadku zdarzeń losowych, takich jak m.in. pożar, powódź, włamanie czy kradzież. Dlatego warto skorzystać z dostępnych rozwiązań, które pozwolą zabezpieczyć przyszłość najbliższych.

Aby wybrać najkorzystniejszą i najbardziej dopasowaną wersję, dostosowaną do indywidualnych potrzeb, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego lub umówienia się na konsultację z naszym specjalistą z Cieszyna.

Grupowe dla firm

Grupowe ubezpieczenie na życie to zabezpieczenie siebie i swoich bliskich w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Jego mocną stroną, w stosunku do wariantów indywidualnych jest to, iż jego zakres jest bardzo szeroki i niedostępny w żadnym z ubezpieczeń indywidualnych.

Może chronić nie tylko pracownika ale też jego współmałżonka lub partnera oraz dzieci nawet te pełnoletnie. Zapewnia świadczenie nie tylko w przypadku różnych nieszczęśliwych wypadków i chorób, ale również w przypadku np. urodzenia dziecka, zgonu rodziców lub teściów, pobytu w szpitalu czy uszczerbku na zdrowiu. Tego typu świadczenie nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym oraz podatkiem od spadków i darowizn.

Wachlarz ubezpieczeń grupowych jest bardzo szeroki i zapewnia jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i bardzo dużych firm. Najmniejsza grupa, która może z niego skorzystać, to tylko dwie osoby.

Ponadto, zapewnia ono wiele dodatkowych korzyści pracodawcy. Składka opłacana przez pracodawcę może być wliczona w koszt uzyskania przychodu, ponadto daje możliwość zwolnienia pracodawcy z ustawowego obowiązku wypłacenia odprawy pośmiertnej po śmierci pracownika.

Ubezpieczenia grupowe mogą być też narzędziem, które można wykorzystać w tworzeniu systemów motywacyjnych w firmie. Dzięki nim, zwiększa się również atrakcyjność firmy na rynku pracy, dzięki wzbogaceniu pakietu socjalnego.

Na życie

Za kogo czujesz się odpowiedzialny finansowo? Czy wszystkie pieniądze które zarabiasz są Ci potrzebne? Czy może się zdarzyć coś takiego co spowoduje, że nie będziesz w stanie zarabiać? Co by się w tedy stało z Tobą i Twoją rodziną? Jak by sobie poradziła? Z czego musiała by zrezygnować? Co by się stało z kredytem hipotecznym, szkołą dla dzieci, innymi zobowiązaniami finansowymi czy z codziennymi kosztami? To są pytania które należy sobie zadać, aby rozważyć sens wykupienia ubezpieczenia na życie.

Które z nich wybrać, które jest tylko dobre, a które najlepsze? Na jaką sumę się ubezpieczyć aby w przypadku śmierci czy też poważnego inwalidztwa wypłacona kwota wystarczyła na pokrycie wszystkich wydatków i zapewniła życie na zbliżonym poziomie do obecnego? To są tematy na które należy porozmawiać z ekspertem.

Najlepsze ubezpieczenie na życie zadziała w każdym wypadku. To znaczy, że nie ma takich sytuacji iż mimo że stanie się „coś złego” a i tak stosowna firma odmówi jego wypłaty. Warto wiedzieć czy są takie sytuacje występują i czego one dotyczą.

Ponadto najlepszy wariant to taki, które chroni w wypadku śmierci, całkowitego trwałego inwalidztwa i częściowego trwałego inwalidztwa. Można go również rozszerzyć o ochronę w przypadku poważnego zachorowania oraz świadczenie za pobyt w szpitalu i operację chirurgiczną.

Domu/ Mieszkania

Ubezpieczenie domu czy mieszkania pokryje nam koszty naprawy po wystąpieniu nieszczęśliwego zdarzenia losowego. Do najbardziej kosztownych należy pożar domu i zalanie mieszkania. Natomiast dobrze dobrany pakiet ochroni nie tylko w tych najbardziej ekstremalnych przypadkach, ale również pozwoli pokryć koszty utraconych przedmiotów w przypadku kradzieży. Możemy również liczyć na wypłatę odszkodowania za zbitą kuchenną płytę ceramiczną, kabinę prysznicową, czy telewizor, pogryzioną kanapę przez psa sąsiada. Możemy również ubezpieczyć rzeczy osobiste poza miejscem zamieszkania, np. smart fon czy aparat fotograficzny od kradzieży poza mieszkaniem.

Wyjazdu zagranicznego

Wyjazd zagraniczny to również obawa o to, ze w razie wystąpienia jakiegoś urazu czy wypadku, ubezpieczenie krajowe nie pokryje kosztów ratownictwa i leczenia. Dlatego ważne jest aby na czas wyjazdu zaopatrzyć się w polisę wyjazdową.

Kontakt
Kontakt