Który kredyt hipoteczny wybierzesz ?

 

 

Ekspert Bankowości Hipotecznej 

Patryk Przygoda


Porównaj oferty ponad 20 kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, domu, lub budowę w jednym miejscu za darmo!


 Skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia.

Wybierz kredyt dopasowany do Ciebie. 

Zadzwoń ☎ 508 843 915

Pomogę Ci uzyskać najkorzystniejszy kredyt

Dlaczego klienci wybierają mnie ?

Jestem przedstawicielem Alex T.Great finanse i nieruchomości - ogólnopolskiego brokera, który działa na polskim rynku już od kilkunastu lat i specjalizuje się w kredytach hipotecznych.

 KREDYTY HIPOTECZNE są również moją specjalnością. Wiedzę i doświadczenie tym zakresie nabywałem przez wiele lat w branży bankowej.


 

Bezpieczeństwo Zagwarantowanie bezpieczeństwa i poczucia pewności w trosce o finanse klienta jest dla mnie priorytetem. Gdyby tak nie było nie miałbym dziesiątek pozytywnych rekomendacji ! Zapoznaj się z opiniami zadowolonych klientów, którym pomogłem zrealizować marzenia o ich nowym domu!

 

Wygoda – Oszczędzasz swój cenny czas, który możesz przeznaczyć na planowanie mieszkania, lub budowę. Porównując ofertę ponad 20 banków na podstawie Twojej indywidualnej zdolności kredytowej, gwarantuje najtańszy kredyt jaki tylko jesteś w stanie uzyskać!

 

Oszczędność! – Zastanawiasz się ile kosztuje tak kompleksowa usługa, wsparcie profesjonalistów od początku do samego końca? Nie kosztuje nic, bo najważniejsza jest Twoja oszczędność i komfort! To bank zapłaci za moją pracę, a Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo prezentowane przez ze mnie oferty są identyczne jak w bankach, w niektórych przypadkach mogą być nawet tańsze !

 

Komfort – Nie musisz tracić czasu na wypełnianie dziesiątek dokumentów, formularzy - po prostu przychodzisz z zapytaniem, a ja załatwiam wszystko za Ciebie. Gwarantuję wybór najkorzystniejszego rozwiązania dla Ciebie, a także całkowite reprezentowanie Twoich interesów, oraz dalsze negocjacje z bankami. Zyskaj komfort psychiczny i oddaj się w bezpieczne ręce z dużym doświadczeniem.

 

Pewność Korzystając z mojej pomocy - specjalisty z dziesięcioletnim doświadczeniem w finansowaniu nieruchomości, zwiększasz szansę na uzyskanie najkorzystniejszego kredytu.


 

 

Jak pomagam uzyskać najkorzystniejszy kredyt?

 

Wybieramy najlepszą ofertę

Na początek sprawdzę Twoją zdolność kredytową, a Ty wybierzesz dla Siebie najtańszy kredyt spośród ofert wszystkich banków.

Składamy wnioski kredytowe

Przygotowanie dokumentów i wypełnienie formularzy bankowych ma ogromny wpływ na pozytywną decyzję banku.

Umowa i wypłata kredytu

Po spełnieniu warunków decyzji kredytowej i podpisaniu umowy Twój kredyt zostanie uruchomiony.

Skorzystaj z oferty Partnerów

logo-invest

Patryk Przygoda

Ekspert Bankowości Hipotecznej

ul. Mennicza 6, I piętro

43-400 Cieszyn

tel. 508 843 915

patryk.przygoda@alextg.pl

Kontakt