Pan Patryk jest profesjonalistą. Współpraca z Nim była bardzo przyjemna i owocna. Dziękujemy i będziemy polecać Pana znajomym.

Lucyna i Tomasz

Pawłowice, listopad 2017 r, zakup domu z powierzchnią mieszkalno-usługową.

Osoba o dużej wiedzy zw. z uzyskaniem kredytu, kompetentna. Załatwienie sprawy odbyło się ekspresowo, polecam :)

Mateusz L.

Czechowice-Dziedzice, listopad 2017 r, zakup domu w budowie.

Patryk Przygoda - polecam do współpracy przy kredycie hipotecznym. Pan Patryk przeprowadził mnie przez wszystkie wymagane formalności przy organizacji kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, co w znaczny sposób ograniczyło ilość czasu i zaangażowania potrzebnych do sfinalizowania kredytu. Pan Patryk dobrze orientuje się w sytuacji kredytowej, podpowiada jak najlepiej podejść do wartości mieszkania i kredytu, a także posiada odpowiednie znajomości i doświadczenie pozwalające na szybkie udzielenie kredytu.

Zbigniew G.

Cieszyn, luty 2018 r, zakup mieszkania

„Do pana Patryka przyszliśmy chcąc dowiedzieć się, czy jesteśmy w stanie pozyskać mieszkanie na kredyt, a kilka spotkań później żegnaliśmy się z nim będąc już właścicielami swoich czterech kątów. Proces zakupu mieszkania został nam wytłumaczony od początku do końca w przystępny sposób, a pojawiającego się wątpliwości zostawały bezzwłocznie rozwiewane. Współpraca z panem Patrykiem udanie się rozpoczęła i udanie zakończyła, dlatego polecamy go każdemu niezdecydowanemu. Kupowanie mieszkania z panem Patrykiem to Przygoda przez duże P. :)”

Bartłomiej P.

Cieszyn, styczeń 2018 r. zakup mieszkania.

Zdecydowanie polecamy usługi Pana Patryka. Dzięki jego ogromnemu doświadczeniu i wiedzy zdobyliśmy kredyt na nasz wymarzony dom. Teraz wiemy , że na własną rękę nie udałoby się to. Mocno zaangażowany i pomocny na każdym etapie finalizowania wszelkich formalności. Zawsze dyspozycyjny i otwarty.

Damian i Joanna

Cieszyn kwiecień 2018 r. zakup i wykończenie domu.

Szanowny Panie Patryku, w dzisiejszej rzeczywistości tak trudno o dobrą i fachową obsługę - w różnych dziedzinach życia. Ze swojej strony chciałabym gorąco podziękować za Pańskie zaangażowanie, szybką, fachową i niezwykle profesjonalną pomoc w podpisaniu umowy kredytowej, i co dla mnie niezmiernie ważne, wysoki poziom kultury osobistej. Jest Pan osobą godną najwyższej rekomendacji. Jestem przekonana, że już niedługo, wspólnie napijemy się kawy w moim nowym domku:) Gorąco pozdrawiam,

Gosia B.

Świętoszówka marzec 2018 r, dokończenie budowy domu.

„…Pan Patryk Przygoda jest osoba kompetentną o wysokiej kulturze osobistej oraz szerokiej, wręcz eksperckiej wiedzy w swojej dziedzinie. Zawsze chętnie udzielał informacji, porad oraz zajmował się załatwieniem wszelkich niezbędnych dokumentów oraz formalności. Mogę śmiało powiedzieć, że końcowy sukces, jakim było przyznanie kredytu hipotecznego to jego zasługa. Szczerze polecam Pana Patryka jako eksperta i doradcę w dziedzinie kredytów.

Szymon S.

Cieszyn, maj 2018 r. zakup mieszkania

Zdecydowaliśmy, że kredyt hipoteczny jest nam niezbędny do dokończenia domu. Po kilku miesiącach starania się o kredyt, którego inny bank nam nie chciał udzielić, w końcu dotarliśmy do Pana Patryka. Z jego pomocą odbyło się to bardzo szybko i w niecałe dwa tygodnie otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź. Pan Patryk jest bardzo pomocny, zna odpowiedź na każde pytanie… Serdecznie polecamy i dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Kamila i Przemysław

Hażlach, czerwiec 2017 kredyt hipoteczny na dokończenie budowy.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Patrykiem Przygodą, profesjonalista w swoim zawodzie, świetny kontakt, pomoc w każdej sytuacji. Z pomocą Pana Patryka uzyskanie kredytu hipotecznego przebiegło bardzo szybko i  sprawnie, na pewno będziemy podsyłali naszych znajomych….

Kinga i Kamil

Drogomyśl, maj 2017 kredyt hipoteczny na zakup i remont.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Szczerze polecam! Dziękuje Panie Patryku! Tak trzymać i powodzenia!

Mariusz

Cieszyn, lipiec 2017, kredyt na zakup domu dwurodzinnego.

PROFESJONALIZM, KOMPETENCJA, DYSPOZYCYJNOŚĆ, ORAZ WYSOKA KULTURA OSOBISTA, TO CECHY KTÓRE DOSKONALE OBRAZUJĄ OSOBĘ PANA PATRYKA . JEŻELI SZUKACIE PAŃSTWO ODDANEGO SWOJEJ PRACY CZŁOWIEKA TO DOSKONAŁY WYBÓR . GORĄCO POLECAMY!!!

WIRGINIA I MARCIN

Hażlach, wrzesień 2017 r. kredyt hipoteczny na remont domu

Pan Patryk nie był pierwszym doradcą z jakim mieliśmy do czynienia wiec uczciwie możemy powiedzieć że jego wiedza, profesjonalizm i podejście do klienta jest czymś co go zdecydowanie wyróżnia. Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi każdej osobie ubiegającej się o kredyt hipoteczny. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania, pomógł załatwić formalności. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc.

Marcelina i Michał.

Czechowice-Dziedzice, wrzesień 2017 r kredyt na zakup domu + remont

Pan Patryk jest konkretnym, kompetentnym i profesjonalnym doradcą . Kredyt uzyskaliśmy szybko i bez większych problemów. Nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze, potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości. Bardzo nam we wszystkim pomógł. Polecamy!

Natalia i Tomasz

Cieszyn, wrzesień 2017 r.kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Pana Patryka oceniamy pozytywnie. Bardzo profesjonalne podejście do każdego zagadnienia,  wysoka kultura osobistą, służył pomocą, posiada duży zakres wiedzy. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Po dwóch spotkaniach kredyt załatwiony. Oczywiście w banku również był z nami, przez co czuliśmy się lepiej. Zdecydowanie polecamy.

Aneta i Zbyszek

Łodygowice, grudzień 2017 r., kredyt inwestycyjny na rozbudowę domu o powierzchnię handlową.

Pan Patryk jest profesjonalistą. Współpraca z Nim była bardzo przyjemna i owocna. Dziękujemy i będziemy polecać Pana znajomym.

Lucyna i Tomasz

Pawłowice, listopad 2017 r., kredyt hipoteczny na zakup domu.

Osoba o dużej wiedzy zw. z uzyskaniem kredytu, kompetentna. Załatwienie sprawy odbyło się ekspresowo, polecam ????

Mateusz

Czechowice-Dziedzice, listopad 2017 r., kredyt na zakup i dokończenie budowy domu.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kontakt